Технiчнi вимоги до примiщення

1. Приміщення має бути із закритими вікнами та дверима (без протягів). Приміщення повинно бути ізольоване від припливу зовнішнього повітря.

2. В приміщенні не повинно паралельно проводитись інших робіт, крім установки натяжної стелі.

3. Приміщення, в якому відбувається монтаж натяжних стель повинно бути чистим, не запилентм, без будівельного сміття.

4. Приміщення має бути вільним від матеріалів і меблів для забезпечення вільного доступу працівників по периметру і площі стелі.

5. Обклеювання стін шпалерами, так само як і обштукатурювання і шпаклювання стін, повинне бути проведена не пізніше, ніж за чотири доби до початку робіт з установки натяжної стелі.

6. Предмети, чутливі до підвищеної температури, так само фарби, аерозолі, квіти, акваріуми та ін. Повинні бути прибрані з приміщення до початку робіт.

7. Рівень натяжної стелі повинен бути узгоджений з замовником до початку виконання робіт. 8. При наявності в приміщенні меблів, між її верхом і рівнем натяжної стелі має бути не менше 30 см (при глибині меблів 60 см).

9. При установці в натяжну стелю люстр і вбудованих світильників, придбаних замовником, їх конструкція повинна бути узгоджена з фірмою-монтажником стелі заздалегідь, до моменту установки.

10. При наявності в приміщенні вбудованих світильників і вентиляцій, встановлюваних в натяжній стелі, їх розташування має бути затверджене замовником до установки натяжної стелі.

11. Всі опоряджувальні матеріалу стін (керамічна плитка, стінові панелі, гіпсокартон) повинні бути надійно закріплені, і витримувати зусилля на відрив 50 кг / п.м.

12. Кріплення багета в приміщеннях з керамічною плиткою повинно проводитися безпосередньо на керамічну плитку (а не вище її), кріплення повинно проводитися в саму плитку (не між швами).

13. Відстань між метизами, при кріпленні багета має становити від 5 до 15 см, залежно від матеріалу стіни.

14. З приміщення повинні бути видалені всі вогненебезпечні предмети і матеріали.

15. Чаша басейну повинна бути закрита щитами, на які можливо встановити монтажні лісу.

16. До початку робіт замовник повинен надати схеми комунікацій, які проходять в місцях кріплення стелі, щоб уникнути їх пошкодження.

Те, що ми робимо найкраще...