Нiмецькi натяжнi стелi Renolit

Чудові натяжні стелі Renolit сьогодні є незаперечними лідерами на міжнародному профільному ринку. Завдяки своєму бездоганному німецькій якості, чудовим експлуатаційним характеристикам і різноманітності стилів вони зуміли завоювати довіру і повагу споживачів по всьому світу, надаючи їм необмежені можливості для оформлення стельових конструкцій в самих різних інтер'єрах.


Загальна характеристика

Натяжні стелі Renolit виробляються в Німеччині і вважаються натяжними стелями преміум класу. Із загальної маси виробників виділяють полотна Renolit високою надійністю, якістю, міцністю.

Основні принципи роботи компанії-це:

Тому всі полотна Renolit володіють високою міцністю, еластичністю, відсутністю будь яких дефектів, відсутністю запаху, пожежобезпечні, волога і пилеустойчіви (пил, вологу не притягають), і представлені на ринку як натяжні стелі преміум класу.
В асортименті відтінків компанії налічується 200 кольорів полотен Renolit та 6 фактур плівок ПВХ (мат, сатин, глянець, металік, перламутр).

Варто відзначити, що виробництво Renolit (Німеччина) випускає полотна ПВХ для компанії Barrisol. А Баррісоль вже продає їх під своїм брендом. Тому можна сказати, що плівка Баррісоль (Barrisol) - це Renolit.

Виробник Renolit відрізняється бездоганною репутацією, суворим контролем якості. Весь випускаіваемий матеріал сертифікований і відповідає усім світовим стандартам, тому шлюб зводиться до мінімуму.

Застосування

Виробником натяжних стель Renolit є німецька компанія Renolit AG, якій належить найбільший у світі завод з виготовлення ПВХ-плівки для стель. Наявність багаторічного досвіду, власного штату розробників, кваліфікованих фахівців ... Натяжні стелі Renolit Чудові натяжні стелі Renolit сьогодні є незаперечними лідерами на міжнародному профільному ринку. Завдяки своєму бездоганному німецькій якості, чудовим експлуатаційним характеристикам і різноманітності стилів вони зуміли завоювати довіру і повагу споживачів по всьому світу, надаючи їм необмежені можливості для оформлення стельових конструкцій в самих різних інтер'єрах. Renolit - натяжні стелі преміум класу Виробником натяжних стель Renolit є німецька компанія Renolit AG, якій належить найбільший у світі завод з виготовлення ПВХ-плівки для стель. Наявність багаторічного досвіду, власного штату розробників, кваліфікованих фахівців і чудовою технічної бази дозволяє цьому німецькому виробникові випускати натяжні стелі, що відповідають всім європейським стандартам і вимогам ринку. Для підтримки якості полотен на високому рівні компанія Renolit додає до їх складу спеціальні дорогі компоненти, завдяки яким готовий продукт отримує підвищену міцність і довговічність. Всі полотна без винятку стійкі до механічних пошкоджень. Вони легко витримують дуже великий тиск (100 л води /кв.м.), Тому в разі затоплення зможуть зберегти свою цілісність і захистити від води приміщення. Класичні натяжні стелі Renolit також володіють прекрасними звуко- і теплоізоляційними властивостями і зберігають свій яскравий колір і прекрасний вид на протязі багатьох років. Крім того, вони не виділяють шкідливі речовини, не підтримують горіння, не вбирають запахи і не схильні до дії цвілі або грибка, що дозволяє їм відповідати всім нормам екології, безпеки і гігієни. Не менш вражаючі у стель Renolit та естетичні якості. Їх лакові полотна на сьогоднішній день володіють прекрасними відбивають і дзеркальними властивостями, визнаними найкращими у світі. При цьому всі ПВХ-плівки, з яких виробляються стелі, можуть похвалитися ідеальною однорідністю структури і кольору, а також відсутністю напливів і заломів дзеркальності.

Переваги i недолiки

Варiативний ряд

Асортимент натяжних стель Renolit настільки великий і різноманітний, що вибрати в ньому відповідний для себе варіант зможе навіть самий примхливий покупець. Основну частину продукції цієї торгової марки становлять натяжні стелі на основі сатинових, матових і глянсових полотен, які представлені в 140 різних кольорах і відтінках.

Така різноманітність фактур і кольору дозволяє використовувати полотна Renolit для створення красивих, ексклюзивних і довговічних натяжних стель. Компанія Renolit постійно працює над розширенням асортименту своєї продукції, відстежуючи модні тренди, запити покупців і вимоги ринку. Завдяки цьому практично в кожній новій колекції полотен з'являється щось нове: незвичайний відтінок, оригінальна фактура або нестандартний стиль.

Остання новинка цього німецького виробника сталі ексклюзивні дзеркальні полотна з імітацією металіка і опала. Такі натяжні стелі є ідеальним вибором для сучасного інтер'єру, в якому завжди знайдеться місце для оригінального передового дизайну.

Палiтра

Колірна палітра німецьких натяжних стель Renolit здатна здивувати багатством і розмаїттям барв будь-якого свого покупця. Цей бренд випускає різні типи полотен в понад 140 відтінках, постійно поповнюючи гамму новими забарвленнями.

Стандартна кольорова палітра полотен Renolit представлена в 20-ти базових кольорах. Лакові стелі випускаються в 13-ти колірних варіантах: білий, кремовий, бежевий, персиковий, червоний, бордовий, світло-зелений, темно-синій, коричневий, сірий, чорний, блакитний і колір зелене яблуко. Сатинові полотна мають білий, кремовий, бежевий, рожевий, світло-зелений колір, а також відтінок слонової кістки. Така палітра дозволяє підбирати колір до інтер'єрів в спокійних тонах.

Велика колекція полотен Renolit також дає можливість створювати і яскраві дизайни. Великий вибір жовтих, оранжевих, зелених, рожевих, фіолетових і червоних полотен порадують соковитістю кольору і красивим блиском, дозволяючи зробити оформлення стелі виразним і гламурним.

Такий декор буде доречним і для житлових приміщень, і для громадських закладів (торгових центрів, ресторанів, клубів, спортивних комплексів). Любителям оригінальних дизайнів і ексклюзиву асортимент німецьких полотен Renolit пропонує серію "Стиль". У цій колекції представлені барвисті плівки з незвичайними візерунками, що імітують своєрідну текстуру металіка і опала в декількох різних варіаціях.

Renolit.jpg

 

Вартiсть

Оскільки натяжні стелі Renolit відносяться до класу преміум, вартість на них залишається досить високою. Але, незважаючи на дорожнечу, такі стелі зараз використовуються в багатьох громадських і житлових будівлях, що зайвий раз доводить незаперечну перевагу і лідерство на профільному ринку полотен для стельових покриттів Renolit.

Технiчнi характеристики

Монтаж

Догляд

За німецькими натяжними стелями легко доглядати. Можна протерти їх спе ціальної тканиною (мікрофібра) з додавання різних спиртовмісних коштів, що не залишати розлучень на полотні.

Сертифiкати

Офіційні сайти компанії: www.renolit.com(Німеччина).

Те, що ми робимо найкраще...