Натяжні стелі Malpensa 

Молода італійська компанія Malpensa SRL з'явилася на ринку натяжних стель недавно, але при цьому вже встигла завоювати всесвітню популярність. Сьогодні натяжні стелі Malpensa є еталоном ідеального поєднання невисокої вартості і чудової якості, завдяки якому дозволити собі стильний і красивий натяжна стеля тепер може практично кожен.

Цветовая палитра полотен Malpensa Палітра кольорів полотен Malpensa
Зараз кольорова палітра стель Malpensa складається з понад 140 забарвлень, залучаючи різноманітністю і соковитістю всіляких відтінків.

Натяжні стелі Malpensa Молода італійська компанія Malpensa SRL з'явилася на ринку натяжних стель недавно, але при цьому вже встигла завоювати всесвітню популярність. Сьогодні натяжні стелі Malpensa є еталоном ідеального поєднання невисокої вартості і чудової якості, завдяки якому дозволити собі стильний і красивий натяжна стеля тепер може практично кожен.

malpensa 2.jpg

Історія успіху На момент створення фірми Malpensa в 2008 році ринок натяжних стель вже мав досить високу конкуренцію і своїх фаворитів в особі великих світових виробників. Компанія розташовувалася на місці старого автомобільного заводу, тому для підвищення своєї конкурентоспроможності їй була потрібна модернізація. Усвідомлюючи це, італійський виробник відразу ж взявся за переоснащення своїх цехів і впровадження нових технологій, забезпечивши своїй продукції високу якість і низьку вартість. Така політика дозволила молодої компанії за дуже короткі терміни поповнити ряди відомих на весь світ виробників стель і зайняти там міцне місце. Особливості натяжних стель Malpensa Як і на зорі свого розвитку, зараз компанія Malpensa приділяє якості своєї продукції особливу увагу. Застосування на виробництві інноваційної технології по подержанию особливого мікроклімату в робочих цехах, використання виключно високоякісної сировини і строгий контроль на кожному етапі виготовлення натяжних стель дозволили фірмі випускати полотна, що відповідають всім європейським стандартам. Стельові полотна Malpensa відносяться до класу якості B1, який отримують найкращі натяжні стелі європейського виробництва, а також мають клас пожежобезпеки КМ1, який свідчить про те, що плівка не піддається загоряння і не підтримує горіння. Крім того, натяжні стелі Malpensa мають гарну стійкість до низьких температур. Вони відмінно переносять холод і зберігають свої первинні властивості навіть при -25 С °, що дозволяє встановлювати їх в малоотапліваемих приміщеннях.

malpensa 1.jpg

Всі полотна Malpensa мають спеціальний захисний шар, який запобігає скупчування на поверхні стелі пилу і дрібного сміття. Завдяки його наявності догляд за натяжною стелею не вимагає багато часу і зусиль. Щоб підтримувати стелю в чистоті, його достатньо буде іноді протирати вологою м'якою матерією. Говорячи про переваги натяжних стель Malpensa, не можна не відзначити легкість і простоту їх монтажу. Установка таких стель проводиться за один день, при цьому такий "ремонт" не торкається інші елементи інтер'єру і не залишає величезну кількість якого-небудь будівельного сміття. Malpensa - натяжні стелі на будь-який смак Незважаючи на те, що компанія Malpensa SRL продовжує розвиватися і збільшувати свої виробничі потужності, вже сьогодні вона може запропонувати великий вибір якісних і красивих полотен, відмінною рисою яких є різноманіття кольорів та фактур. Зараз в асортименті Malpensa присутні сатинові, глянцеві і лакові полотна, представлені в 130-ти різних кольорах. Така різноманітність дає воістину необмежені можливості в плані реалізації різних ідей для оформлення.

malpensa.jpg

Висококласні натяжні стелі Malpensa - ідеальне рішення для тих, хто хоче отримати відмінне європейська якість за цілком доступною ціною. Різноманітність колірного оформлення і гарантія надійності конструкцій дозволяє використовувати полотна Malpensa навіть для самих складних і нестандартних проектів, що вже змогли оцінити професійні дизайнери і замовники по всьому світу.

Натяжные потолки Malpensa Натяжні стелі Malpensa
Молода італійська компанія Malpensa SRL з'явилася на ринку натяжних стель недавно, але при цьому вже встигла завоювати всесвітню популярність. Сьогодні натяжні стелі Malpensa є еталоном ідеального поєднання невисокої вартості і чудового ...

Колірна палітра полотен Malpensa Популярні натяжні стелі Malpensa є одним з лідерів на міжнародному ринку. Великий попит на продукцію цього бренду пояснюється не тільки високою якістю полотен, а й величезною різноманітністю їх фактур і квітів. Зараз кольорова палітра стель Malpensa складається з понад 140 забарвлень, залучаючи різноманітністю і соковитістю всіляких відтінків. Колекція стандартних полотен Malpensa пропонує найпопулярніші кольору. Матові і сатинові полотна випускаються в 5 базових варіантах: білий, шампань, слонова кістка, класичний бежевий і кремовий колір. М'якість і нейтральність цих відтінків дозволяє використовувати їх при оформленні будь-яких приміщень зі спокійним класичним дизайном, будь то кімната в житловому будинку або зал дорогому в ресторані. Більше колірного різноманіття можуть запропонувати глянцеві полотна Malpensa. Їх гамма, що складається з відтінків матових і сатинових полотен, доповнюється ще пісочним, небесно-синім, чорним, шоколадним, світло-рожевим, блакитним і сіро-блакитним кольором. Крім цих базових забарвлень також існує величезна кількість полотен всіляких відтінків рожевого, червоного, синього, оранжевого, жовтого і зеленого. При цьому кольорова палітра стель італійського бренду Malpensa постійно розширюється. Практично кожна нова колекція радує появою нових оригінальних кольорів і відтінків, що істотно розширює можливості у створенні гарних і ексклюзивних дизайнерських проектів.

Malpensa1.jpgMalpensa2.jpg

This is what we do best