Натяжні стелі Lackfolie 

Стеля - один з основних елементів інтер'єру, від якого залежить загальний вигляд будь-якого приміщення. Технології в дизайні постійно розвиваються і з'являються свіжі ідеї. Так, полотна ПВХ додали нові можливості для блискучих дизайнерських рішень. Серед великої різноманітності сучасних стель найбільшою популярністю і затребуваністю користуються глянсові натяжні стелі. Покриття, створене з їх використанням, здатне надати унікальний ефект красивого дзеркального відображення приміщення на стельової поверхні. Ця властивість відмінно підходить для невеликих приміщень з низькими стелями, візуально збільшуючи їхній простір. Їх можна використовувати також для прихожих і кухонь, тому вони не вбирають запахів. Світильники на таких стелях надають цим приміщенням додаткову привабливість.

Цветовая палитра полотен LackfolieПалітра кольорів полотен Lackfolie
Глянцеві полотна Lackfolie завоювали популярність у всьому світі своїм приголомшливим дзеркальним ефектом, ідеально однорідністю фактури, найширшою колірною гамою і неймовірною насиченістю кольору.

Колірна палітра полотен Lackfolie Глянцеві полотна Lackfolie завоювали популярність у всьому світі своїм приголомшливим дзеркальним ефектом, ідеально однорідністю фактури, найширшою колірною гамою і неймовірною насиченістю кольору. У їхньому асортименті можна знайти полотна самих різних відтінків і підібрати їх до будь-якого інтер'єру. Багата кольорова палітра полотен Lackfolie налічує більше сотні різних забарвлень. Основний колір - білий, представлений в 7 оригінальних варіаціях з ледь помітними відливами сірого, зеленого, оранжевого та кремового тонів. Такі відтінки дають можливість максимально точно підібрати забарвлення стелі до кольорової гами інтер'єру і всіх його елементів. Справжньою гордістю останніх колекцій натяжних стель Lackfolie є кольорові полотна. Їх палітра вражає різноманіттям соковитих світлих і темних кольорів зі всілякими відтінками. Стандартні сині, зелені, червоні, помаранчеві, сірі і рожеві кольори представлені в 5 -15 варіантах кожен. Наприклад, популярні зараз бежеві полотна в колекції Lackfolie присутні в п'яти різних відтінках: класичний бежевий, слонова кістка, шампань, шовк і суфле.

lackfolie-1.jpg

lackfolie-2.jpg

lackfolie-3.jpglackfolie-4.jpglackfolie-5.jpg


Глянцеві полотна Lackfolie відмінно відбивають світло, завдяки чому здатні повністю розкривати красу кольору і блиск лакової поверхні. За рахунок цього вони збільшують візуально простір, а тому ідеально підходять для приміщень з невеликою площею і низькими стелями.

Надежные натяжные потолки LackfolieНадійні натяжні стелі Lackfolie
Сучасні будівельні та оздоблювальні матеріали на основі ПВХ повинні відповідати сьогоднішнім критеріям, одним з яких визнається екологічна чистота. До таких матеріалів можна віднести надійні та безпечні натяжні стелі Lackfolie виробництва Німеччини.

Надійні натяжні стелі Lackfolie Сучасні будівельні та оздоблювальні матеріали на основі ПВХ повинні відповідати сьогоднішнім критеріям, одним з яких визнається екологічна чистота. До таких матеріалів можна віднести надійні та безпечні натяжні стелі Lackfolie виробництва Німеччини.

lackfolie 1.jpg

Стеля - один з основних елементів інтер'єру, від якого залежить загальний вигляд будь-якого приміщення. Технології в дизайні постійно розвиваються і з'являються свіжі ідеї. Так, полотна ПВХ додали нові можливості для блискучих дизайнерських рішень. Глянцеві стелі Lackfolie Серед великої різноманітності сучасних стель найбільшою популярністю і затребуваністю користуються глянсові натяжні стелі. Покриття, створене з їх використанням, здатне надати унікальний ефект красивого дзеркального відображення приміщення на стельової поверхні. Ця властивість відмінно підходить для невеликих приміщень з низькими стелями, візуально збільшуючи їхній простір. Їх можна використовувати також для прихожих і кухонь, тому вони не вбирають запахів. Світильники на таких стелях надають цим приміщенням додаткову привабливість.

lackfolie 2.gif

Серед популярних виробників особливо можна виділити торгову марку Lackfolie, що спеціалізується, насамперед, на виробництві глянцевих фактур плівок і міцно займає в цьому напрямку лідируючі позиції. Компанія з моменту заснування в 1977 році виробляла стелі на основі німецької та французької плівок у Німеччині. Пізніше, відкривши підприємство в Чехії, перенесла основне виробництво м Карлові Вари. Характеристики та особливості стель Lackfolie Прекрасні характеристики більшості німецьких стель відомі в багатьох країнах. Вони перевірені багатотисячними покупцями і підтверджені численними відгуками. Основними достоїнствами, якими виділяються ці вироби серед інших, є:

  lackfolie.jpg

   1. Висока якість плівки. Якість продукції торгової марки Lackfolie забезпечують встановлені на підприємстві новітні електронні системи. Жорсткий контроль зберігається на всіх численних етапах виробництва. 2. Безпечне використання. Натяжні стелі Lackfolie при нагріванні не підтримують горіння, не виділяють запаху, не токсичні і гіпоаллергени. Періодичні випробування виробів підтверджують повну нешкідливість їх використання у житлових і громадських приміщеннях. 3. Простота в монтажі та догляді. При наявності спеціального обладнання монтаж німецьких полотен не займає багато часу і досить простий. Подальший догляд полегшує те, що полотна мають пиловідштовхуючі властивості і не накопичують статичну електрику. Установка натяжних стель Lackfolie Для монтажу майстрами-професіоналами використовуються кілька різних технологій, які вибирають в залежності від складності та поставленого завдання: - Штапіковий - досить проста, тому що не вимагає від замовника додатково витрат; - Клинова - для виконання складних радісних стельових переходів; - Гарпунна - для монтажу полотен у важкодоступному місці. Монтаж стель у професіоналів не викликає ускладнень і весь процес установки в невеликих приміщеннях здійснюється всього за пару годин. Установка таких полотен вимагає наявності спеціального обладнання, тому краще довірити їх монтаж фахівцям. Спроба самостійно встановити стелі може призвести до псування нового матеріалу. Надійність і стабільність натяжних стель Lackfolie в експлуатації підтверджена експертами. Виробник гарантує довговічність використання продукції із збереженням красивого первісного вигляду.


This is what we do best