Доступні натяжні стелі G-Line

Бюджетні натяжні стелі G-Line виробництва Gline BIOtech (КНР) швидко завойовують довіру покупця в усьому світі, включаючи Росію. Цьому сприяють доступні ціни та відмінна якість, не поступається європейським стандартам і підтверджене сертифікатами відповідності РФ.


Цветовая палитра полотен G-LineПалітра кольорів полотен G-Line
Натяжні стелі G-Line здатні здивувати не тільки своєю доступною ціною і високою якістю, але і величезним вибором всіляких кольорів і відтінків. Колірна гамма їх полотен складається з декількох десятків гарних малюнків.

Колірна палітра полотен G-Line Натяжні стелі G-Line здатні здивувати не тільки своєю доступною ціною і високою якістю, але і величезним вибором всіляких кольорів і відтінків. Колірна гамма їх полотен складається з декількох десятків гарних малюнків, дозволяючи підібрати колір стелі до будь-якого інтер'єру. Стандартно лакові полотна натяжних стель компанії випускаються в білому, чорному, шоколадному, світло-пісочному, рожевому, блакитному і салатовому кольорі. Але на цьому їх дивовижна кольорова палітра полотен G-Line не закінчується. Близько шести відтінків блакитного, два варіанти бордового, красиві кремові, бежеві і світло-зелені тони не залишать нікого байдужим. У колекціях полотен бренду можна навіть знайти яскравий жовтий колір для дитячої кімнати або пекучо-помаранчевий відтінок для вітальні.

G-Line лаковые1.jpgG-Line лаковые 2.jpg

      G-Line лаковые.jpg

Популярні сьогодні матові стелі G-Line випускаються в білому кольорі, а також ще в 4 світлих пастельних тонах кремового, рожевого, фісташкового і блакитного кольору. Блідість і м'якість цих відтінків дозволяє стелях залишатися в інтер'єрі ледь помітними, але в той же час надавати приміщенню особливу розкіш.

G-Line матовые1.jpgG-Line матовые2.jpg

Сатинові полотна натяжних стель G-Line на ринку в основному представлені в класичному білому кольорі, який дозволяє імітувати звичну для багатьох побілку. І хоча такі стелі виглядають трохи банально, вони дають масу додаткових переваг, притаманних усім натяжні стелі: міцність, довговічність, розкішний вигляд і простоту в догляді.

G-Line сатин1.jpgG-Line сатин2.jpg

Доступные натяжные потолки G-LineДоступні натяжні стелі G-Line
Бюджетні натяжні стелі G-Line виробництва Gline BIOtech (КНР) швидко завойовують довіру покупця в усьому світі, включаючи Росію. Цьому сприяють доступні ціни та відмінна якість, не поступається європейським стандартам і підтверджене сертифікатами ...

Доступні натяжні стелі G-Line

Бюджетні натяжні стелі G-Line виробництва Gline BIOtech (КНР) швидко завойовують довіру покупця в усьому світі, включаючи Росію. Цьому сприяють доступні ціни та відмінна якість, не поступаються європейським стандартам і підтверджене сертифікатами відповідності РФ.

g-line 2.jpg

Якість китайських виробів у деяких споживачів може викликати сумнів, однак тут потрібно врахувати, що час неякісних товарів проходить. На великих і державних підприємствах Китаю будь-яка продукція випускається тільки за сучасними запатентованим технологіям, відповідним кращим загальносвітових стандартів. Високоякісні китайські стелі випускаються на новітньому високоточному обладнанні під суворим контролем випускається. Для виробництва використовується краще і перевірене на екологічну безпеку китайську сировину. Безліч спеціальних перевірок за участю провідних експертів доводять якість виробів.

                                                                                                                g-line 1.jpg   

Асортимент натяжних стель G-Line Асортимент полотен G-Line не поступається кращим європейським. Десятки всіляких забарвлень і фактур продукції для покриття стель представлені зараз на світовому ринку цієї китайською компанією. Широкі китайські стелі виробляються сатинові, матові, глянцево-лакові та деяких інших текстур, що мають гарний бездоганний вигляд і придатних для використання в будь-яких типах приміщень. Продукція G-Line по ширині полотен і кількості колірних відтінків і всіляких фактур перевершує альтернативні вироби багатьох виробників. Дуже широкі полотна зазвичай проводяться однотонними, переважно білого кольору, кольорові не перевищують в ширині 3 метри. Характеристика натяжних стель G-Line Головною відмінною особливістю і гідністю китайських полотен є їх ширина, що досягає в деяких варіантах до 560 см, що дуже ефективно при реалізації стельових покриттів в великих громадських приміщеннях. Вони прекрасно підходять для швидкої реалізації безшовних стельових покриттів в будівлях з великими прольотами. Невідомий шов шириною не більше 0,2 мм, який можна побачити лише переломі світла або дуже яскравому освітленні, є ще одним плюсом китайських полотен для установки в таких приміщеннях. Якісні полотна з Китаю володіючи відмінними термоусадковими властивостями забезпечують мінімально допустимий провисання навіть у величезних приміщеннях. Вони не накопичують на своїй поверхні конденсат і вологість, а також не притягують пил, так як не електризується. Такі характеристики, як бездоганний зовнішній вигляд, стійкість до деформації і горінню, стійкий постійний колір на весь термін експлуатації, дозволяють використовувати дані вироби найсуворішим споживачам. Важливим чинником при покупці китайських стель також виступає дуже доступна ціна.

g-line.jpg

Недорогі китайські натяжні стелі G-Line абсолютно безпечні в експлуатації. Вони не підтримують горіння навіть при високих температурах і відкритому вогні, не пропускають воду, не містять небезпечних для здоров'я хімічних компонентів. Натяжні стелі з Китаю широко використовуються в дитячих та лікувально-медичних установах, у житлових квартирах та інших приміщеннях. Широкі полотна призначені для установки у великих спортивно-розважальних комплексах, торгових центрах, аеропортах, вокзалах та інших масово-громадських будівлях. Ще однією важливою перевагою натяжних стель G-Line є солідний гарантійний термін - 10 років, хоча фактично вони здатні прослужити не менше 30.


This is what we do best