Німецькі натяжні стелі Renolit

Чудові натяжні стелі Renolit сьогодні є незаперечними лідерами на міжнародному профільному ринку. Завдяки своєму бездоганному німецькій якості, чудовим експлуатаційним характеристикам і різноманітності стилів вони зуміли завоювати довіру і повагу споживачів по всьому світу, надаючи їм необмежені можливості для оформлення стельових конструкцій в самих різних інтер'єрах.


 

Натяжні стелі Cerutti (Черутті)

Мрія про красивий, екологічному, якісно змонтованому стелі, який не буде тріскатися і кришитися, стала реальністю. Натяжні стелі Сerutti - це новітні безшовні стелі, що не мають запаху, виконані з поліестеру з двосторонньої просоченням. Натяжні стелі Черутти можна встановлювати в приміщеннях будь-якого типу - в квартирах і будинках, в тому числі на балконах, верандах, а також у саунах.

Італійські натяжні стелі Сerutti є одними з найміцніших у світі. Це пов'язано з тим, що армоване композиційне тонке щільно стелі практично неможливо порізати або пошкодити, а разом з надійним шнуровим багетом, який використовується при монтажі, стеля зможе прослужити вам протягом багатьох років.

Вартість натяжних стель Cerutti

Вартість безшовних стель Черутти повністю відповідає їх високій якості та довговічності. На формування вартості натяжних стель Cerutti впливає площа приміщення і його периметр, а також ціна матеріалу конкретного виду. Також варто звернути увагу на ряд додаткових послуг, які можуть вам знадобитися - монтаж світильників, наявність рівнів стелі, а також багато інших.

 

Особливості натяжних стель

Натяжні стелі Черутти абсолютно нешкідливі для здоров'я, адже вони з обох боків прокрашени водоемульсійною фарбою-лаком. Полотна не пропускають повітря і воду, вони не горючі і відрізняються високою міцністю. Догляд за натяжними тканинними стелями простий причини того, що вони не притягують пил, тому достатньо буде мити полотно ганчіркою з миючими засобами, які не містять розчинник.

Для того щоб встановити натяжні стелі Черутти, не потрібно використовувати теплову гармату, а також робити капітальний ремонт приміщення - достатньо буде відкрити доступ до стін. Фактура стель унікальна, тому що на ній не видно волокна тканини - немає ефекту рогожки, а значить, на стелю можна наносити малюнки будь-якої складності, використовуючи люмінесцентні та Світлонакопичувальні фарби, а також фотодрук
Цветовая палитра натяжных потолков ЧеруттиПалітра кольорів натяжних стель Черутті
Красиві природні тони, якими представлена кольорова палітра натяжних стель Черутти, в поєднанні з фактурою благородного сатину забезпечать вишуканість і унікальність приміщення.

cerutti.jpg

Повітряна кольорова палітра натяжних стель Черутти Красиві природні тони, якими представлена кольорова палітра натяжних стель Черутти, в поєднанні з фактурою благородного сатину забезпечать вишуканість і унікальність приміщення. Теплі тони легко поєднуються як у класичному інтер'єрі, так і в сучасному дизайні з будь-яким нестандартному і креативним колірним рішенням. Палітра полотен Cerutti ідеально підійде для оформлення починаючи від дитячих кімнат і закінчуючи банкетні зали. А надвисока міцність полотна і природність кольорової палітри дозволяють використовувати ці натяжні стелі в торгових приміщеннях, спортивних і розважальних комплексах, SPA-салонах. В основній колірній палітрі натяжних стель Cerutti на даний час представлено 6 чудових квітів.

цвета натяжных потолков черутти.jpg

   1. Білий "Neve". 2. Рожевий "Fennicotero". 3. Бежевий "Beige". 4. Топлене молоко "Latte". 5. Жемчуг "Perla". 6. Кремовий "Crema". Італійська компанія "Cerutti" чітко прислухається до всіх рекомендацій Європейської асоціації колористів, дизайнерів і архітекторів за сьогоднішніми тенденціям і популярним сполученням кольорів. Також враховуються останні зміни в моді, появи промислових новинок, каталогів будматеріалів і палітр. Асортимент стель Черутти постійно оновлюється і поява в палітрі виробленої продукції нових кольорів розширюють можливості новаторських рішень в дизайні.

 


Потолки Черутти: фотопечать и художественные покрытия Стелі Черутті: фотодрук і художнє покриття
Стелі Черутти можуть не тільки поставлятися з уже готовими нанесеними малюнками - технологія фотодруку дає можливість вибору зображення, яке переноситься на покриття для стельового розпису. Арт-стелі - це просте і вишукане засіб оформлення ...

Стелі Черутти: фотодрук і художні покриття Стелі Черутти створюються на основі сучасних технологій і з урахуванням всіх дизайнерських новинок сезону. Головною перевагою таких безшовних конструкцій є можливість нанесення на поверхню покриття яскравих малюнків або зображень фотографічної якості. Розміри нанесення орнаменту при цьому обмежені тільки параметрами кімнати, так як полотнище не має стиків або швів. Така технологія декорування ґрунтується на Soffitti del'Arte, тобто друку на широкоформатному сучасному плоттері в один або два заходи і подальшої сушки полотна за рахунок ультрафіолету. Максимальна ширина нанесення одного малюнка становить п'ять метрів, що забезпечує можливість прикрасити приміщення практично будь-якого розміру! На полотні при нанесенні малюнків відсутня помітна сітка, тобто структура тканини не просвічує через барвистий шар, що гарантує нанесення ідеального за якістю зображення. Сама друк наноситься з використанням новітніх УФ фарб, які є рідко використовуваної новинкою нашого ринку і повністю відповідають всім екологічним вимогам. Сьогодні сфера виробництва безшовних стель не має аналогів подібної технології нанесення фарб на покриття. Арт-стелі Черутти в новому виконанні Стелі Черутти можуть не тільки поставлятися з уже готовими нанесеними малюнками - технологія фотодруку дає можливість вибору зображення, яке переноситься на покриття для стельового розпису. Арт-стелі - це просте і вишукане засіб оформлення будь-якого, навіть дуже стильного і дорогого інтер'єру. Фотодрук здійснюється з використанням восьми кольорів, що забезпечують реалістичність всього зображення, природність передачі кольору, плавність переходу, насиченість і відмінну контрастність. Технологія перенесення зображення на полотно дозволяє правильно адаптувати малюнок під друк, показати, як він буде себе вести, будучи роздрукованим на полімерну тканину. Є вибір готових зображень, розбитих на окремі сегменти, також є можливість роботи із зображеннями замовника. За допомогою арт-стель можна створювати будинки індивідуальний простір з яскравим літнім небом, вкритим ніжними хмарами або із зображенням ширяють птахів, атмосферу західного вечора або тропічного ранку. Будь-яке приміщення можна перетворити в подобу палацу з багатою розписом на стелі або насолодитися загадковим і чудовим видом зоряного неба.


Области применения потолков ЧеруттиОбласті застосування натяжних стель Черутті
Традиційно для оформлення приміщень застосовуються такі способи, як покриття фарбою, створення багатоярусних стельових конструкцій, використання різних варіантів освітлення. Але сучасні технології не стоять на місці. Сьогодні для декорування поверхонь ...

Області застосування стель Черутти Традиційно для оформлення приміщень застосовуються такі способи, як покриття фарбою, створення багатоярусних стельових конструкцій, використання різних варіантів освітлення. Але сучасні технології не стоять на місці. Сьогодні для декорування поверхонь та забезпечення максимальної надійності та безпеки пропонуються високоякісні безшовні стелі Черутти. Стелі Черутти - це безшовне, полімерне полотно, яке завдяки багатошаровості і привабливому зовнішньому вигляду дозволяє оформляти інтер'єри в самому різному стилі. Крім того, наявність декількох типів покриття (таких як просте безшовне, акустичне, художнє) дає можливість оптимально підбирати матеріал для конкретного приміщення. Практичне використання виробів від Черутти Натяжні стелі даного бренду використовуються для спалень і дитячих, ванних кімнат і кухонь, для басейнів і мансард, для офісних і житлових приміщень. Різні властивості поверхні полотна обумовлюють широку сферу їх застосування: для віталень відмінно підходять прості безшовні стелі, за допомогою яких можна створювати багатоступінчасті конструкції; пятноустойчівость дозволяє використовувати такі полотна для господарських приміщень, кухонь, дитячих кімнат; влагонепроницаемость дає можливість монтувати подібні стелі у ванних, туалетах, басейнах, офісних приміщеннях; стійкість до дуже низьких температур враховується при монтажі покриття для мансард, балконів, на дачах і в гаражах; стабільність матеріалу (відсутність провисання) необхідні для складних конструкцій, багатоступеневих полотков, в кухнях; безпечна холодна установка важлива для будь-яких житлових приміщень так само, як і екологічність матеріалу; художні стелі можуть стати незамінними для віталень, спалень, дитячих кімнат. Спеціальні оптичні ефекти Сучасні технології дають можливість створення незвичайних оптичних ефектів: розширення простору забезпечує білий колір покриття, наявність темної фотодруку і многоступенчатости стелі; подовжити кімнату можна, використовуючи пастельні відтінки покриття, світлу фотодрук на стелі; візуально збільшити висоту стелі в низькому приміщенні можна за допомогою білого і пастельних фонових кольорів покриття, а також використовуючи малюнки світлого відтінку; збільшити обсяг тісного приміщення можна, застосовуючи натяжні стелі пастельних тонів в поєднанні зі світлими стінами. Одним словом, простір для втілення всіх своїх найсміливіших задумів з такими стелями просто величезний! 
Вариативный ряд потолков ЧеруттиВаріативний ряд стель Черутті
Стелі Черутти - це широкоформатні тканинні безшовні покриття, які відрізняються довговічністю, простим, економним і безпечним монтажем, малою вагою і простий експлуатацією. Досягнення сучасної промисловості і оригінальна технологія виготовлення дозволили створити клас термостійких, багатошарових натяжних матеріалів для стелі, які відрізняються високими споживчими властивостями і вишуканою естетичністю зовнішнього вигляду.

Варіативний ряд стель Черутти Стелі Черутти - це широкоформатні тканинні безшовні покриття, які відрізняються довговічністю, простим, економним і безпечним монтажем, малою вагою і простий експлуатацією. Досягнення сучасної промисловості і оригінальна технологія виготовлення дозволили створити клас термостійких, багатошарових натяжних матеріалів для стелі, які відрізняються високими споживчими властивостями і вишуканою естетичністю зовнішнього вигляду. безшовні стелі Безшовні багатошарові стелі включають в себе декількох шарів, що складаються зі спеціальної просочення і матового лакового покриття. Такі покриття відштовхують пил, дуже прості в експлуатації. При монтажі не використовується газова гармата, тобто їх установка абсолютно безпечна і відрізняється великою ощадливістю, так як кількість обрізків зведено до мінімуму. Безшовні стелі влагоустойчиви, прекрасно переносять навіть дуже низькі температури, що робить їх оптимальним варіантом для заміських будинків. Акустичні стелі Акустичні безшовні покриття дуже ефективні при необхідності звукоізоляції приміщень. Ця унікальна новинка виготовляється з плівки ПВХ за особливою технологією і відрізняється особливим «пирогом», який дає можливість встановити надійну шумоізоляцію. До складу полотнища входять: спінений полімер, який поглинає звукові хвилі, захисний шар від протікання, поліестер в якості основи, полімерне покриття і шар лаку. Колірна гамма враховує всі дизайнерські течії, що забезпечує постійну актуалізацію в оформленні приміщень. Використовують такі вироби в основному для дитячих кімнат, домашніх кінотеатрів, спалень, невеликих звукозаписних студій. художні стелі Художні арт-стелі Черутти відрізняються наявністю інтер'єрної, безпечної друку на поверхні, створюваної за технологією Soffitti del 'Arte. Це безшовне покриття можна з успіхом комбінувати з багаторівневими стелями конструкції Cascata, що дозволяє створювати оригінальні і дуже привабливі інтер'єри. Друк наноситься стійкими УФ фарбами з можливістю використовувати вісім кольорів. Сатинова структура поверхні самого покриття дозволяє візуально збільшити простір приміщення, що робить художні стелі ідеальним варіантом для ефектної трансформації інтер'єру. Художні стелі можна вдало поєднувати з різними освітлювальними системами.


Особенности ухода за потолком ЧеруттиОсобливості догляду за натяжними стелями Черутти
При виборі стельового покриття головними питаннями завжди є вартість, час і простота монтажу, умови догляду. Натяжні стелі Cerutti відповідають всім пропонованим вимогам, а особливості догляду за стелею роблять його дуже зручним і незамінним при багатьох випадках. Стелі Черутти дуже легко чистяться за допомогою звичайного мильного розчину і простий губки.

Натяжні стелі Черутти являють собою безшовне тканинне полотно, яке дуже швидко монтується за допомогою надійної технології «через шнур». Крім того, це полотно стійко до механічних пошкоджень, перепадів температур, різних навантажень. Термін експлуатації цього покриття практично не обмежений, а його привабливий зовнішній вигляд здатний повністю перетворити будь-яке приміщення. Ідеальні умови для натяжної стелі Особливості догляду за стелею Черутти дозволяють монтувати його навіть в неопалюваних приміщеннях і при температурах мінус тридцять - плюс вісімдесят градусів! Хоча оптимальними умовами, при яких полотно не втратить своїх фізичних властивостей, є температура від нуля до плюс шістдесяти градусів. Також такі стелі можна монтувати при великому рівні вологості, наприклад, у ванних і кухнях, так як вони не вбирають вологу, на поверхні не залишається слідів конденсату. Крім того, для такої стелі не страшні усадки будівлі, а сейсмічні навантаження, небезпека затоплення при таких полотнах дорівнює нулю. Якщо ваші сусіди все ж залили квартиру, проблему можна вирішити дуже просто: акуратно з одного кута натяжна стеля знімається, а вода зливається. Після того як стеля просох (при цьому він не втрачає свого відмінного виду), його слід зміцнити за колишньою схемою. Цей матеріал дуже пластичний, відмінно пристосовується до будь-яких умов, тому можна не побоюватися, що при чищенні його поверхню порветься. правильний догляд Стелі Черутти практично не вимагають особливого догляду за своєю поверхнею. Якщо на полотні з'явилися брудні плями, їх можна легко видалити за допомогою звичайного мильного розчину і чистої серветки. Також для догляду підходять спеціальні безабразівние засоби для чищення, а серветки або губки не повинні бути жорсткими. Для того щоб повністю відновити блиск, для глянцевих стель можна використовувати десятивідсотковий розчин нашатирного спирту. Після того, як пляма видалено, стеля треба витерти насухо. Але зазвичай допомагає проста суха ганчір'я. Жирний нагар, масляні плями та інші складні забруднення швидко видаляються за допомогою спеціальної поліролі. Неприпустимо для цього користуватися розчинниками, гасом, ацетоном, абразивними засобами. Користі від них не буде, а ось поверхня полотна можна необоротно пошкодити. У тому випадку, якщо на тканині з'явилися дрібні розрізи до п'яти сантиметрів у довжину, їх можна легко заклеїти прозорим скотчем або спеціальним матеріалом. Якщо такі розрізи довгі, то необхідно запросити професіоналів - можливо, полотно доведеться міняти.
Преимущества натяжных потолков Черутти в сравнении с побелкой/покраскойПереваги натяжних стель Черутти порівняно з побілкою/фарбуванням
Побілка і фарбування стель поступово втрачає свою популярність у зв'язку з непрактичностью і трудомісткістю. На зміну їм приходять італійські натяжні стелі Cerutti (Черутти), що мають масу переваг. З їх допомогою можна реалізовувати абсолютно будь-які задуми і отримувати чудовий результат.

<img src="../../_img/4.jpg" width="145" height="145"></h1>
<p>Здавна традиційними способами обробки стелі вважалася його побілка або фарбування. Для цього поверхню необхідно було попередньо очистити від старого покриття, обштукатурити, зашпатлевать і вирівняти. До недоліків такої стельової обробки можна віднести необхідність звільнення приміщення від меблів, а також вносити важких будівельних матеріалів. Крім цього, побілку і фарбування неможливо зробити в житловому приміщенні, а на роботу піде багато сил і часу - в середньому процедура займає від 3-х днів до 1 тижня.

Також варто відзначити, що фарбовані і побілені стелі мають низьку довговічність - близько 2-3 років, до того ж вони не проявляють стійкість до бруду, пилу і воді. У разі якщо приміщення заллють сусіди, стелю необхідно буде знову приводити в порядок. Окремо варто сказати про те, що в такі стелі неможливо вмонтувати світильники, оснастити їх системами сигналізації, вентиляції та протипожежної безпеки.

Натяжні стелі Cerutti (Черутти)

Сучасні натяжні стелі Черутти - це відмінний альтернативний варіант обробки. Для того щоб здійснити їх монтаж, не потрібно проводити підготовчі роботи, виносити меблі та відселяти мешканців - достатньо буде забезпечити доступ до стін. Технологія установки натяжних стель проста і займає мінімум часу - часто на монтаж витрачається близько 3-6 годин, максимум 1 день.

Такі стелі з легкістю приховують дефекти і недоліки, такі як тріщини, бруд, нерівності та багато інших. Навіть уміло виконане фарбування не зможе зрівнятися з ідеально гладкою поверхнею натяжних стель Черутти. Полотна мають високу механічну міцність, вони з часом не провисають, не жовтіють, а також витримують будь-які зовнішні впливи: удари, порізи та інші, а термін служби таких стель перевищує 10 років.

На відміну від фарбованих і побілених стель, за натяжними конструкціями можна з легкістю доглядати, використовуючи домашні миючі засоби. Завдяки структурі в стелі Черутти можна вбудовувати світильники та інші необхідні системи. При затоці матеріал надійно захистить приміщення від Протек, утримуючи воду на себе.

Розглядаючи властивості і технологію обробки стель за допомогою натяжних конструкцій, можна прийти до висновку, що вони найбільш вигідні і практичні, ніж такі застарілі способи як побілка та фарбування. Завдяки тому, що полотна Cerutti можуть бути виконані будь-якої конфігурації, а також на них можна нанести фотодрук, з'являється можливість втілення в життя будь-яких дизайнерських задумок.


Как производится монтаж потолков Cerutti? Монтаж натяжних стель Cerutti?
Для багатьох, хто починає ремонт, дуже важливим є питання, як проводиться монтаж натяжної стелі, скільки часу він займе і що для цього необхідно. Безшовні натяжні стелі Cerutti відрізняються дуже легкою та швидкою установкою. Достатньо всього п'яти годин, щоб дві людини зміцнили багет і натягнули суцільне полотно. Сучасна технологія монтажу дозволяє зробити цю роботу простою і швидкою.

Сучасні безшовні натяжні стелі Cerutti виробляються тільки з високоякісних матеріалів, при їх монтажі застосовується оригінальна і дуже надійна система кріплення через шнур Fissazione Cavo-Basata. Таке натяг полотна припускає кріплення фіксуючого профілю до поверхні стін або перекриттів і установку тканини на багеті за допомогою спеціального шнура. Розглянемо докладніше, як проводиться монтаж цього привабливого та якісного покриття. Етап 1. Монтаж багета За допомогою будівельного рівня або лазерного нівеліра робимо розмітку, визначаючи спочатку найнижчий кут в приміщенні. Від цієї точки по периметру проводимо лінію відбиття, відступаючи в зазначеному кутку на один-два сантиметри від рівня стелі (в тому випадку, якщо немає вбудованих світильників або інженерних мереж). Коли планується установка таких світильників, від рівня стелі слід відступити сім-десять сантиметрів. Всі лінії, що йдуть по поверхні стін, повинні бути паралельними. У тому випадку, коли втрата висоти критична - багет можна встановлювати безпосередньо на перекритті. Щоб зробити таку розмітку, зазвичай йде близько тридцяти хвилин. Тепер можна приступати до кріплення самого багета, який поставляється вже з усіма необхідними отворами для кріплення. При монтажі треба стежити, щоб багет щільно прилягав до поверхні, монтаж здійснюється за допомогою звичайних саморізів. Стики між окремими планками треба підганяти дуже акуратно. Етап 2. Натяжка полотна Cerutti Спочатку вивішуємо полотно, починаючи з кутів. Робиться це за допомогою спеціальних кліпс. Починати цю роботу слід з вузьких сторін приміщення, просуваючись уздовж довших стін. Після закінчення цього процесу полотно має вільно звисати по кутах. Далі починаємо первинний монтаж. Середина тканини запасовувати рівно посередині кожного боку стіни. Робити це треба при використанні тонкого шнура, в результаті вийде «первинний хрест», який забезпечить мінімальне провисання тканини, подальша натяжка відбуватиметься після. Тепер можна починати кріплення полотна стелі, яке проводиться через кожні п'ятдесят сантиметрів. Таке кріплення треба проводити рівномірно по кожній окремій стіні. Фінальна натяжка проводиться за допомогою запасовочного шнура, за допомогою якого полотно поступово натягується в точках «хреста», ліквідуючи при цьому всі прогини. Після цього монтується декоративний багет, за допомогою будівельного фена слід розгладити всі залишилися складки. Етап 3. Установка світильників .Для Того щоб встановити світильники, застосовується спеціальне кільце. Для цього на поверхні полотна зазначається місце, де будуть виходити кабелі і кріплення для люстри. На це місце слід приклеїти спеціальне кільце, всередині якого акуратно вирізається шматок тканини. Проводка витягується в отриманий отвір, люстра монтується на місце.

Те, що ми робимо найкраще...