Німецькі натяжні стелі Renolit

Чудові натяжні стелі Renolit сьогодні є незаперечними лідерами на міжнародному профільному ринку. Завдяки своєму бездоганному німецькій якості, чудовим експлуатаційним характеристикам і різноманітності стилів вони зуміли завоювати довіру і повагу споживачів по всьому світу, надаючи їм необмежені можливості для оформлення стельових конструкцій в самих різних інтер'єрах.


 

Елітні натяжні стелі Barrisol

Популярні натяжні стелі Barrisol виробництва Франції відомі далеко за межами цієї країни. Вони з уже далекого 1967 незмінно привертають покупця своєї елітністю і прекрасним якістю.

Стелі компанії Баррісоль виробляються з дуже міцного і не виділяє шкідливих речовин матеріалу - вінілу, здатного витримувати коливання температури в приміщенні від -5 і до +50 ° С. Незважаючи на незначну власну масу, полотно витримує тиск до 100 кг / кв.м на поверхню. Продукція компанії відповідає всім останнім стандартам і нормам як пожежної безпеки, так і екологічної чистоти. За допомогою полотен Barrisol легко приховати дефекти стелі, домогтися гарної шумо- і термоізоляції.

Продукція Barrisol представлена на ринку великої палітрою кольорів, що дає простори для втілення передових творчих ідей в дизайні. Більше 90 колірних рішень і 7 різних неповторяющихся фактур поверхні полотен здатні задовольнити будь-який смак сучасного покупця. Стелі Баррісоль виготовлені таким чином, що їх можна дуже легко і швидко встановлювати, а при необхідності і демонтувати. Якість натяжних стель Barrisol перевірено часом і безліччю клієнтів. Тому компанія надає на свої вироби гарантію 10 років.

Цветовая палитра полотен BarrisolПалітра кольорів полотен Barrisol
Натяжні стелі Barrisol знамениті не тільки своєю високою якістю. Вони здатні запропонувати великий вибір фактур і неймовірно різноманітну палітру забарвлень.

Колірна палітра полотен Barrisol Натяжні стелі Barrisol знамениті не тільки своєю високою якістю. Вони здатні запропонувати великий вибір фактур і неймовірно різноманітну палітру забарвлень, в якій присутні більше 150 різних кольорів і красивих відтінків. Глянцеві полотна бренду сьогодні випускаються в понад 40 колірних варіаціях. Широка представлена кольорова палітра полотен Barrisol дає простір для творчості. В її багатою гамою присутній класичний білий, а також сірий, коричневий, бежевий, оранжевий, рожевий, синій, зелений і блакитний колір, кожен з яких налічує не менше 3-5 відтінків.

BARRISOL глянцевый.jpg

  Палітра класичних матових полотен трохи скромніше, так як представлена вона лише шістьма кольорами: світло-сірим, білим, бежевим, темно-коричневим, чорним і кольором слонова кістка.

BARRISOL мат.jpg

Стелі Barrisol також мають найбільшу гамму замшевих і сатинових полотен. Так, замшеві стелі виробляються в 22 кольорах, серед яких - відтінки від м'якого жовтого або зеленого до насиченого синього або чорного. Сатинові полотна, в свою чергу, мають близько 30 кольорів, в яких переважають теплі тони - різноманітні відтінки червоного, оранжевого, бежевого і рожевого кольору.

BARRISOL мат.jpgBARRISOL сатин.jpg

Хороший вибір різних кольорів можуть також запропонувати і полотна Barrisol "Металік". У їхньому асортименті присутні зелений, латунний, золотистий, бронзовий, рожевий, срібний і синій кольори з цікавими відливами. У той же час напівпрозорі полотна цієї марки представлені всього в трьох варіантах: синій, білий і блідо рожевий.

BARRISOL металлик.jpg

Элитные натяжные потолки BarrisolЕлітні натяжні стелі Barrisol
Популярні натяжні стелі Barrisolпроізводства Франції відомі далеко за межами цієї країни. Вони з уже далекого 1967 незмінно привертають покупця своєї елітністю і прекрасним якістю.

Елітні натяжні стелі Barrisol Популярні натяжні стелі Barrisol виробництва Франції відомі далеко за межами цієї країни. Вони з уже далекого 1967 незмінно привертають покупця своєї елітністю і прекрасним якістю. Компанія Barrisol була заснована Фернандом Шеррер, запатентував пізніше свій винахід. Сьогодні вона відома у всьому світі і її продукція експортується в багато країн.

barrisol.jpg

Стелі компанії Баррісоль виробляються з не виділяє шкідливих речовин надміцного вінілу, здатного витримувати діапазон температури від -5 і до +50 ° С. При власній незначній масі полотно витримує тиск на поверхню плівки до 100 кг / кв.м. Безсумнівним достоїнством французьких натяжних стель Barrisol є те, що завдяки спеціальному складу вони не підтримують горіння при будь-яких випадкових спалахи. Продукція компанії відповідає всім останнім стандартам і нормам як пожежної безпеки, так і екологічної чистоти.

                                                                                                                                                                        barrisol 1.jpg

Безпека експлуатації, яку гарантують натяжні стелі Barrisol, дозволяє використовувати їх у спальних і дитячих кімнатах, місцях відпочинку, в санаторіях, лікувально-медичних установах і навіть в операційних. Французька плівка володіє прекрасними вологостійкими характеристиками, тому вона підходить для критих басейнів, кухонь, ванних кімнат. Широко застосовується вона також в офісах, ресторанах та інших громадських приміщеннях. Асортимент стель Barrisol Продукція Barrisol представлена на ринку широкою колірною палітрою, що дає можливість для безмежної творчості в дизайні. Більше 90 колірних рішень і 7 різних фактур поверхні полотен здатні задовольнити будь-який смак сучасного споживача.

barissol 2.jpg

В асортименті компанії популярністю користуються візерункові, металеві, а також напівпрозорі декори, використовуючи які можна домогтися в дизайні незвичайних світлових ефектів. При необхідності зменшення акустичного навантаження в приміщенні можна вибрати спеціальну перфоровану плівку. Крім того, за допомогою акрилової фарби полотна можна фарбувати в будь-який інший колір. При бажанні додати інтер'єру унікальності та неповторності на полотна можна також наносити зображення, різні візерунки, свої фотографії. Глянцева фактура Outfit дозволить візуально сильно збільшити просторові перспективи в недостатньо великих приміщеннях. Установка натяжних стель Barrisol Стелі Баррісоль виготовлені таким чином, що їх можна встановлювати в будь-якому приміщенні, а при необхідності і демонтувати. Проста та зручна конструкція дозволяє проводити встановлення дуже швидко, використовуючи спеціальні нагрівальні гармати і отримуючи при цьому ідеально рівну стельову поверхню. За допомогою герметичних полотен Barrisol легко приховати дефекти стелі, домогтися гарної шумо- і термоізоляції. Також з їх допомогою можна створювати оригінальні стельові конструкції будь-якої складності, включаючи багаторівневі і похилі поверхні. На поверхні стелі можна встановити красиво підібрані світильники або люстри, приховавши під полотнами електропроводку, а також системи вентиляції та сигналізації. Сам процес монтажу займає близько 2-3-х годин і не доставляє замовнику зайвих незручностей, тому не викликає появи пилу або великої кількості сміття будівельного сміття. Якість французьких натяжних стель Barrisol перевірено часом. Компанія дає гарантію на свої вироби 10 років, хоча їх якість і зовнішній вигляд можуть не погіршитися протягом 20-и і більше років експлуатації.

Те, що ми робимо найкраще...