Натяжнi стелi з фотодруком

Сьогодні сучасні технологи дозволяють створювати неймовірно красиві і незвичайні малюнки. Друк на натяжних стелях створить у вашому будинку унікальний і неповторний дизайн.


На сьогоднішній день існують різні види натяжних стель і стилі їх оформлення у відповідності зі смаком і побажанням споживача. Але останнім часом особливою популярністю користуються натяжні стелі з фотодруком, тому як вони є найбільш вдалим рішенням декорування приміщення в оригінальному стилі. Тільки уявіть - раннішний літній ранок, Ви прокидаєтесь і спостерігаєте, як Ваша стеля переливається фантастичними квітами перших променів сонця. На поверхні не видно ні тріщин, ні розлучень, ні пилинок. Вашому погляду представляється прекрасний гірський пейзаж або витончена японська акварель, розкішний букет улюблених квітів або яскравий осінній ліс, репродукція улюбленої картини або Ваша власна фотографія. Таке різноманіття можна сміливо наносити на натяжний потолок методом фотодруку. При цьому, поверхня натяжної стелі з фотодруком може бути матова, сатинова або ідеально гладка, глянцева, а додаткові візуальні ефекти можуть надати багаторівневі стелі.

Фотодрук

Зазвичай замовлення по нанесенню фотодруку на натяжні стелі виконується в короткі терміни і з дуже гарною якістю. В результаті натяжна арт стеля набуває прекрасний зовнішній вигляд. При нанесенні фотодруку на натяжні стелі також використовують спеціальний принтер з роздільною здатністю для широкого формату, що дозволяє дуже точно відтворювати практично будь-які зображення у відповідності з вибором замовника.

Фотодрук

Дуже багато людей хотіли б бачити на своєму натяжні стелі будь-якої красивий пейзаж або улюблену фотографію. Натяжні стелі з фотодруком в дитячій кімнаті можуть бути оформлені зображеннями героїв популярних мультфільмів. У виборі малюнка немає практично ніяких обмежень. Основна вимога, щоб зображення було виконано в електронному форматі і попередньо оброблено фахівцями за допомогою комп'ютерної техніки. Подальший монтаж натяжних стель з малюнком є ​​лише справою техніки для фахівців. Зазвичай бажаний малюнок вибирає сам замовник, можливо із запропонованого фірмою каталогу.

Фотодрук

Процес виготовлення натяжних стель з малюнком складається з трьох етапів. Перший етап - виклик замовником зморщок-технолога. Він виробляє виміри квартири, погоджує тип арт друку на натяжних стелях, призначає дату монтажу. Наступний етап - на виготовлене полотно методом фотодруку наноситься вибране зображення або фотографія гарної якості і високого дозволу. Зображення наносять на матеріал перед установкою на спеціальні кріпильні профілі, що набагато спрощує весь процес. Спеціальна фарба проникає в структуру полотна так глибоко, що натяжні арт стелі протягом декількох років не вигоряють і не втрачають яскравості. Для ефективної передачі кольору зображення готують відповідно до спеціальних вимог. На друк виводять растрові або векторні малюнки в одному з необхідних графічних форматів, завдяки чому в точності передаються деталі і стилістика малюнка при фотодруку. Також, фарба на натяжних стелях з малюнка не розмазується, на поверхні не з'являються тріщини. За необхідності натяжні арт стелі можна протирати вологою серветкою або мити, як зазвичай. І, нарешті, завершальний етап - монтаж досвідченими фахівцями готового полотна. Проводиться, як правило, протягом декількох годин.

Фотодрук

Треба відзначити, що структура стельового натяжної матеріалу ідеально підходить для фотодруку високої якості. Важливою перевагою безшовних стель з малюнком є можливість нанесення на матеріал масштабних зображень. При цьому поверхня натяжної стелі без швів дає можливість нанести зображення в гармонійному і цілісному вигляді, так як зазвичай довжина тканини не обмежена, а ширина становить до 5 метрів. Власне, такими ж розмірами може володіти і бажане зображення. Малюнок, що має п'ятиметрову ширину, безумовно, буде виглядати ефективно і стильно в будь-якому приміщенні. Це може бути і звичайна житлова квартира, і заміський котедж, площа якого дозволяє використовувати таку стелю в інтер'єрі. Також, фотодрук застосовується не тільки на натяжних стелях, але і для драпірування стін спеціальними тканинами.

Фотодрук

Натяжні стелі з малюнком часто являють собою справжню художню композицію. Така композиція здатна стати прикрасою будь-якого приміщення, і при цьому натяжний полотно протягом тривалого часу зберігає свої властивості гарантовані компанією-виробником. Фотодрук на натяжних стелях з недавнього часу є особливою альтернативою художнього розпису на стелях і стінах, для якої необхідно залучати професійного художника, що в підсумку відбивається на вартості замовлення.

Те, що ми робимо найкраще...