Багаторiвневi натяжнi стелi

Багаторівнева стеля - популярне рішення дизайну інтер'єру для офісних і житлових приміщень. Багаторівневі натяжні стелі можуть змінити конфігурацію будь-якого приміщення, підкресливши інтер'єр і створивши витончену декорацію.


Кількість рівнів стелі залежить тільки від вашої фантазії і характеристик приміщення. Як правило, використовуються дворівневі і трирівневі конструкції. За допомогою багаторівневих натяжних стель можна створити цікаву систему освітлення. Без обмеження кількість світильників, що застосовуються на окремих ділянках, можна отримати гру світла і тіні. Це створить неповторний дизайн.

Фотодрук

Дворівневий натяжна стеля дозволяє розділити загальну площу приміщення на окремі зони. Таке рішення актуально як для просторих залів, так і для невеликих віталень. В цьому випадку можна уникнути установки перегородок, тому що різні рівні стелі і локальне освітлення дозволить візуально виділити різні зони. Наприклад: кухню від їдальні, спальню від вітальні, місце для відпочинку від кабінету. У сфері бізнесу багаторівневі стелі також ефективно вирішують завдання поділу на зони торгових залів, великих офісів і навіть виробничих приміщень.

Фотодрук

Багаторівнева стеля може візуально виправити пропорції приміщення: підняти низьку стелю, вкоротити довгу кімнату, розширити вузьку або зробити більш затишним надмірно просторий зал.

Фотодрук

Дворівневі натяжні стелі просто дуже красиві, тому їх застосовують ще й для прикраси інтер'єру. Можуть бути різні форми, виділення рівнів різним кольором, застосування підсвіток.

Фотодрук

Дуже часто при ремонті доводиться шукати різні способи, що дозволяють приховати з поля зору труби водопостачання, електропроводку, міжповерхові перекриття, балки, повітроводи та інші виступаючі елементи на поверхні стелі. У такому випадку саме монтаж багаторівневої стелі стане найбільш вдалим вибором, так як він дозволяє замаскувати всі нерівності і позбавляє від необхідності змінювати системи комунікацій і переносити труби.

Фотодрук

Популярні багаторівневі натяжні стелі зараз удосконалюються і покращуються, тому можна сказати, що в майбутньому попит на них буде тільки збільшуватися. Встановлення такої оригінальної стелі дозволить зробити оригінальний інтер'єр, який найближчим часом не втратить свою актуальність і привабливість.

Те, що ми робимо найкраще...