Сучасний дизайн натяжних стель

Відносно простий і недорогий спосіб декорувати приміщення - зробити в ньому стелю з особливим дизайном.


Існує кілька найбільш поширених способів оформлення натяжних стель і якщо розташувати їх у порядку збільшення їх вартості (і естетичної привабливості), вийде наступне:

- виділення ділянки підсвічуванням;

- фотодрук, арт-друк і аерографія;

- багаторівневі конструкції.

Звернувшись до Нас, ви може бути впевнені в тому, що всі ваші побажання по оформленню приміщення будуть враховані в повному обсязі, а наш професіоналізм дозволить реалізувати будь-які, навіть технічно дуже складні, задумки.

Дизайн

Пiдсвiчування натяжноi стелi

Найдешевший з існуючих способів додати індивідуальність натяжної стелі і приміщенню. Полягає в тому, що за полотном встановлюється світлодіодна стрічка (економічно вигідно і пожежобезпечне джерело освітлення), яка підсвічує ділянку полотна. Цей прийом дозволяє зонувати кімнату, правильно розставити візуальні акценти в інтер'єрі приміщення, а також добитися ефекту «невагомісті».

Дизайн

Дизайн натяжноi стелi з фотодруком

Фотодрук на натяжних стелях також є відмінним дизайнерським рішенням. Зображення вибирається замовником і наноситься на полотно спеціальним принтером, після чого розтягується на 3-5 сантиметрів нижче базового стелі.

Дизайн

При аерографії картинка на полотно наноситься безпосередньо в момент його установки професійним художником з використанням екологічно безпечної фарби.

Дизайн

Картинку підбирають виходячи з призначення приміщення, очевидно, що в кухні і спальні повинні бути різні зображення. Відповідно до нашого досвіду, найбільш часто вибирають зображення зоряного неба, сузір'їв, знаків зодіаку.

Дизайн

Дизайн багаторiвневих натяжних стель

Найдорожчий і ефективний спосіб прикрасити кімнату. Часто в багаторівневих конструкціях комбінують різні матеріали (тканина, пвх, гіпсокартон і т.д.) для взаємного посилення ефекту. Також не варто забувати про те, що організація правильного освітлення може перетворити кімнату до невпізнанності, расставкою зорових акцентів.

Дизайн

Використання додаткових декоративних елементів (метеликів, що звисають зі стелі, зірок і т.д.) дозволяє збільшити візуальну привабливість приміщення і загальне враження від дизайну, але при цьому трохи збільшиться вартість ремонту.

Дизайн

Ще один варіант унікалізації стелі - вставка в нього вітража (мозаїки з кольорового скла).

Дизайн

Одним з основних напрямків роботи Нашої компанії є багаторівневі дизайнерські натяжні стелі. Ідеї дизайну ви також можете підглянути в нашій Галереї.

Те, що ми робимо найкраще...