База знань

Що таке натяжні стелі, яке їх призначення? Як вони встановлюються в квартирі? У чому плюси і мінуси натяжних стель? Ці та багато інших питань у відповідях на нашому сайті...


1. Що таке натяжна стеля?

Натяжна стеля являє собою особливо міцну плівку, натягнуту на спеціальному каркасі (багеті), закріпленому по периметру Вашого приміщення на мінімальній відстані 15 - 40 мм від існуючої стелі або перекриття. Матеріал натяжної стелі - полімер на основі полівінілхлориду (ПВХ). Характеризується стабільністю розмірів в діапазоні температур від -15 до +45 С. Товщина плівки 0180 - 0200 мм. Вага 1 кв. м плівки близько 200 м Витримує подовження до розриву 250 - 300%.

2. Чому натяжні стелі краще за інших видів обробки?

Натяжні стелі здатні задовольнити абсолютно будь-які вимоги щодо оформлення об'єктів. Як показав багаторічний досвід, навіть дуже складні дизайнерські проекти можуть бути реалізовані в приміщенні. Швидкий і легкий монтаж проходить без утворення пилу, бруду та будівельного сміття, вам не знадобиться вивозити або упаковувати в поліетилен всі меблі. При реалізації багаторівневих натяжних стель можливе використання незвичайних систем освітлення, комбінування різних фактур, кольору і конфігурації. Якщо Вас затоплять, то натяжна стеля врятує Ваш ремонт (витримує 100 літрів води на м.кв.). Ні на який інший матеріал для оздоблення стелі не діє гарантія 12 років.

3. Де можна застосувати натяжну стелю?

Без перебільшення - скрізь. У житлових кімнатах, кухнях, ванних, басейнах, коридорах і на об'єктах громадського призначення: офісах, магазинах, клубах, кафе і ресторанах.

4. Чи можна встановлювати натяжні стелі в новобудові?

Єдиний спосіб уникнути на стелі тріщин, практично неминучих при усадці нового будинку - установка натяжної стелі. Матеріал, з якого вони виготовлені, еластичний і завжди приймає точну форму приміщення.

5. Як довго служать натяжні стелі?

Термін їх служби не обмежений. Натяжні стелі можуть прикрашати Ваше житло чи інше приміщення дуже тривалий час. Виробник гарантує 12 років бездоганної служби полотна. Після остаточного розрахунку і укладення договору, на монтаж видається гарантійний талон. Полотно стель дуже міцне, воно не провисає, не жовтіє, на нього не діють негативно навіть механічні дії "літаючих" предметів, будь то салют із шампанського, дитячі іграшки, подушки і т.д. Головне, щоб в стеля не летіли гострі та колючі предмети. Від їх згубного впливу стелі, на жаль, не захищені.

6. Що не підпадає під гарантійні зобов'язання?

Будь-які зміни, що відбулися з стелею, що виникли внаслідок неправильної його експлуатації Замовником або третіми особами.

7. Чи є у Вас необхідні ліцензії та сертифікати?

Є всі необхідні ліцензії та сертифікати, і ми обов'язково надаємо їх копії.

8. Наскільки безпечна натяжна стеля?

Натяжна стеля виготовляється з матеріалу, що не підтримує горіння, не виділяє і не поглинає хімічні речовини. Не має запаху. Крім того, надміцна плівка захистить Ваш інтер'єр від можливих протікань води зверху (витримує 100 літрів на квадратний метр). Матеріал стелі сертифікований і відповідає вимогам пожежної безпеки і гігієни.

9. Кажуть, що такі стелі "не дихають"?

Чи дихає покритий лаком паркет на гудронових основі, миються шпалери або гіпсокартоннних стелю, пофарбований акриловою фарбою? Сучасні синтетичні матеріали виготовляються в строгій відповідності з екологічними нормами, тому занепокоєння з приводу »не дихаючих" матеріалів нічим не обґрунтовані.

10. Який догляд необхідний стелям?

При необхідності полотно миється звичайними миючими засобами для стекол, що не містять віск.

11. Як правильно доглядати за натяжною стелею?

Догляд за натяжною стелею гранично простий. При необхідності стелю можна протерти вологою м'якою ганчіркою з використанням будь-яких миючих засобів, що не містять розчинників і абразивних речовин, наприклад рідина для миття скла. При митті стелі необхідно дотримуватися обережності, щоб не пошкодити полотно.

12. Чи можна встановлювати натяжна стеля, якщо стіни не ідеально вирівняні?

Так, звичайно! У такому випадку можливе не щільне прилягання стелі до монтируемой поверхні (у місцях нерівностей), але такі дрібні неприємності легко ховаються за допомогою герметика, декоративного плінтуса і т.д.

13. На яку висоту опустяться стелі при установці?

Натяжні стелі монтуються на відстані від 15 до 40 мм від існуючої стелі, а при наявності вбудованого світильника - на висоту світильника. Перед придбанням світильників необхідно проконсультуватися з менеджером.

14. Чи будуть у мене на стелі зварні шви?

Зварні шви для натяжної стелі це технологічний момент. Ширина рулонів на ринку коливається від 130см до 500см. Якщо планований стелю ширше, або довше, проводиться пайка полотен.

15. Чи можлива установка безшовного, глянцевого кольорового стелі?

Так можлива, в залежності від кольору полотна. На сьогоднішній день на ринку Україна плівки шириною 5м представлені в невеликому асортименті (білі, бежеві), але асортимент таких матеріалів постійно збільшується. Якщо отвір для натяжної стелі більше 5м (по ширині або довжині) проводиться пайка полотен.

Дивитися далі >>

Те, що ми робимо найкраще...