База знань

Що таке натяжні стелі, яке їх призначення? Як вони встановлюються в квартирі? У чому плюси і мінуси натяжних стель? Ці та багато інших питань у відповідях на нашому сайті...


16. У чому відмінність Китайських стель від стель виробництва Франції, Німеччини?

Основна відмінність цих стель полягає в плівці ПВХ, з якої виготовляється полотно. Китайські виробники майже досягли такого рівня якості плівки, як виробники Франції, Німеччини. Матеріали їх пр-ва мають багатющий вибір кольорів, фактур, що дозволяє втілити в життя будь-яку задумку замовника, в той час як стелі виробництва Китай мають обмежений вибір кольорів, але більшу ширину рулону (до 5м), що дозволяє виготовляти безшовні стелі. Щодо зовнішнього вигляду натяжних стель варто зазначити, що французькі та німецькі полотна відрізняються від китайських більшим ступенем лаку.

17. Чи можна під натяжна стеля заховати гофру, трубу від витяжки?

Безумовно. Натяжна стеля приховує всі комунікації знаходяться в міжстельовому просторі, але потрібно заздалегідь враховувати те, що рівень стелі опуститься на висоту, займану даними комунікаціями.

18. Чи можливо встановити натяжна стеля, якщо з існуючої стелі виходить труба?

Зазвичай труби для натяжних стель не проблема. Але має значення діаметр і відстань труби від стіни.

19. У квартирі тільки почався ремонт, в який момент треба робити стелю?

Монтаж стелі проводиться після закінчення «брудних» і «курних» робіт.

20. Скільки проходить часу з моменту виклику замірника до установки натяжної стелі?

Як правило, з моменту виклику замірника до установки натяжної стелі проходить до 7ми робочих днів

21. Чи дуже помітний шов на плівці ПВХ?

Товщина шва становить 0,2 мм, його можна розглянути при потраплянні світла під певним кутом.

22. Як проводиться монтаж натяжної стелі?

Стандартний натяжна стеля встановлюється протягом декількох годин на заключному етапі Вашого ремонту. Стельові системи, встановлювані нами, відносяться до систем гарпунного типу, що дозволяє, при необхідності, демонтувати плівку, а потім встановити її ж на колишнє місце без пошкоджень.

23. На якій стадії ремонту краще встановлювати натяжна стеля?

Натяжна стеля можна встановити на будь-якій стадії ремонту. Ми рекомендуємо встановлювати після проведення всіх чорнових робіт зі стінами і підлогою, і до оформлення стін і підлоги оздоблювальними матеріалами. Перед установкою натяжної старий стеля не вимагає проведення додаткових робіт, якщо тільки на стелі немає наскрізних дір і обвалень.

24. Максимальний час установки натяжних стель?

Час установки стель залежить, в першу чергу, від розміру приміщення. Якщо площа стелі не більше 20 квадратів, то на установку піде приблизно 6 годин. Длитель ність процесу установки залежить як від площі, так і від деяких можливих нюансів в ході робіт. Більш точний час робіт Вам повідомлять співробітники компанії, коли відвідають Вас з метою виміру приміщення та ознайомлення з особливостями монтажу.

25. Як підготувати приміщення для монтажу натяжної стелі?

• Бажано, щоб приміщення, де проводиться монтаж натяжної стелі, було опалювальним в холодну пору року і без протягів. Ця вимога обумовлена технологією монтажу натяжної стелі.
• У приміщенні повинні бути виконані всі підготовчі роботи, пов'язані з установкою комунікацій, повітроводів, труб.
• До місць установки світильників повинні бути підведені кабелі, перевірені на вкл. / Викл. напруги.
• Всі роботи з використанням електрозварювання або абразивного інструменту повинні бути завершені.
• Усі питання, пов'язані з підготовкою стін під монтаж натяжної стелі, повинні бути узгоджені з нашими фахівцями.
• В разі монтажу натяжної стелі в приміщенні, де вже встановлена меблі або яке-небудь устаткування, потрібно забезпечити доступ до монтажних зонам (у загальному випадку - до периметру).

26. Чи необхідно при установці натяжних стель виносити меблі?

При установці натяжних стель виносити меблі не потрібно. Досить буде перемістити її до центру кімнати, або так, щоб забезпечити доступ до стін по периметру.

27. Які матеріали використовуються при виготовленні натяжних стель?

Ми використовуємо плівку ПВХ різних фактур, спеціально розроблену та вироблену для натяжних стель у Бельгії, Німеччині.

28. Який колір може бути у натяжної стелі?

Колірна гамма перевищує 150 кольорів і відтінків. Також можливий натяжна стеля з малюнком під замовлення, однак це позначається на його вартості.

29. У чому різниця між фактурами полотна: матова, глянцева, Сатин?

Матова фактура - стеля з такої фактури виглядає так само як звичайний побілений стелю. Поверхня матової фактури злегка шорстка на дотик, не блищить. Лакова фактура - стеля з такої фактури має легкий дзеркальним ефектом і візуально збільшує обсяг приміщення. Глянцева палітра - представлена більш широко. Сатинова фактура - стеля з такої фактури виглядає як стеля пофарбований водоемульсійною фарбою. Поверхня сатиновою фактури гладка на дотик, з легким відблиском, вона не має відображення.

30. Якої форми можуть бути натяжні стелі?

Кожен натяжна стеля виготовляється індивідуально за Вашим замовленням і конфігурація може бути сама різна.

<< Повернутися назад

Дивитися далі >>

Те, що ми робимо найкраще...